1 |
B4. Coppée Xavier |
2 |
B4. Lepère Michael |
3 |
B4. Pierard Stéphane |
4 |
B4. Pierjacomini Damien |
5 |
B4. Strobbe Antoine |
6 |
B4. Swalens Kevin |
7 |
B6. Coppens Rudy |
8 |
B6. Levacq Stéphane |
9 |
B6. Mauro Nicola |
10 |
B6. Ras Lionel |
11 |
B6. Smets Quentin |
12 |
B6. Verschueren Hugo |
13 |
C0. Curati Umberto |
14 |
C0. Dantrou Claude |
15 |
C0. De Rosso Fabrice |
16 |
C0. Debetencourt Alain |
17 |
C0. Denauw Julien |
18 |
C0. Ganassin Michael |
19 |
C0. Heureux Robin |
20 |
C0. Mertens Christophe |
21 |
C0. Messina Cassandra |
22 |
C0. Queriat Steve |
23 |
C0. Remels Simon |
24 |
C0. Spilette Etienne |
25 |
C2. Cranenbrouck Johan |
26 |
C2. Dargent Thomas |
27 |
C2. Fantin Frédéric |
28 |
C2. Leroy Eric |
29 |
C2. Lesoil Nicolas |
30 |
C2. Marchetti Sebastien |
31 |
C2. Queriat Loris |
32 |
C2. Vanduyfhuys Charlotte |
33 |
C4. Boulet Alain |
34 |
C4. Doffigny Claude |
35 |
C4. Fernandez Alvarez Manuel |
36 |
C4. Ghyselinck Carole |
37 |
C4. Krejci Sébastien |
38 |
C4. Morgante Nicolo |
39 |
C4. Poroli Daniel |
40 |
C4. Verardo Dominique |
41 |
C6. Debroux Olivier |
42 |
C6. Druart Thibaut |
43 |
C6. Goelen Cedric |
44 |
C6. Henin Gerard |
45 |
C6. Koszulap Jean |
46 |
C6. Leclercq Michael |
47 |
D0. Bauval Florian |
48 |
D0. Bauval Mathis |
49 |
D0. Boheme Antonin |
50 |
D0. Bomal Guillaume |
51 |
D0. Schrevens Stephane |
52 |
D0. Van Hooste Hugo |
53 |
D2. Goblet Arnaud |
54 |
D2. Hachez Melvyn |
55 |
D2. Verardo Léandre |
56 |
D2. Vermuyten Stephane |
57 |
D4. Bomal Daniel |
58 |
D4. Duyck Alexandra |
59 |
D4. Gathon Sabine |
60 |
D4. Hachez Vincent |
61 |
D4. Tomasello Salvatore |
62 |
D6. Delprat Victor |
63 |
D6. Iseppi Sabrina |
64 |
D6. Levacq Vincent |
65 |
D6. Smets Philippe |
66 |
E0. Aubert Manon |
67 |
E0. Cambier Anaëlle |
68 |
E0. Conard Anne-françoise |
69 |
E0. De Muynck Maryse |
70 |
E0. Debroux Nathan |
71 |
E0. Goelen Albert |
72 |
E0. Herlinvaux Laurence |
73 |
E0. Iseppi Serena |
74 |
E0. Lust Pascal |
75 |
E0. Mabille Jean-François |
76 |
E0. Mairiaux Steven |
77 |
E2. Aubert Michael |
78 |
E2. Masset Frédéric |
79 |
E2. Pierjacomini Francis |
80 |
E2. Vandergeeten Fabienne |
81 |
E4. Aelterman Cédric |
82 |
E4. Bauval Karl |
83 |
E4. Broman André |
84 |
E4. Cambier Amandine |
85 |
E4. Carpin Frédéric |
86 |
E4. Meskine Rachel |
87 |
E4. Verhoeyen Corentin |
88 |
E4. Verhoeyen Eric |
89 |
E4. Vermuyten Noah |
90 |
E6. Alphonse Léon |
91 |
E6. Bobaly Anne |
92 |
E6. Bourgeois Eddy |
93 |
E6. Cambier Thierry |
94 |
E6. Coniglio Julien |
95 |
E6. Dufermont Morgane |
96 |
E6. Fernandez Alvarez José |
97 |
E6. Mazy Vanessa |
98 |
E6. Meskine Larbi |
99 |
E6. Pauwels Isabelle |
100 |
E6. Van Wymeersch Eric |
101 |
E6. Vrebos Dominique |
102 |
NC. Bogaert Mathys |
103 |
NC. Krejci Clement |
104 |
NC. Krejci Gabriel |
105 |
NC. Van Gelder Cyril |
106 |
NC. Van Gelder Mathias |